prezent na parapetówkę

Parapetówka to szczególna okazja, w której można wręczyć gospodarzom imprezy modny, przydatny i efektowny upominek. W tym celu niektóre osoby pytają gospodarzy o czym marzą, inni natomiast chcąc wywołać element zaskoczenia, samodzielnie poszukują inspiracji. Wśród popularnych produktów, które można wręczyć na parapetówkę są bez wątpienia obrazy umieszczone w ramie, efektowne donice z pięknymi kwiatami, ozdobne tace lustrzane, dekoracyjne lampy stołowe czy też podłogowe.

Przykładowe propozycje upominków na parapetówkę

Eleganckie wazony, donice i osłonki mogą stanowić udany prezent na parapetówkę (sprawdź tutaj: https://www.sfmeble.pl/inspiration/co-kupic-na-parapetowke-najlepsze-prezenty-na-parapetowke). Dużą popularnością w tym względzie cieszy się także wykwintna, porcelanowa zastawa stołowa która jest produktem zawsze na czasie. Na szczególną uwagę zasługują także dekoracje świąteczne, wielkanocne, które także mogą być udanym prezentem pod warunkiem, że impreza odbywa się mniej więcej w czasie, w którym odbywają się święta. Dla bliskich osób na taką imprezę można przygotować również zjawiskowe dodatki do domu, świece, świeczniki bądź stojące ozdoby. Obecnie, można wybierać dodatki do stylu loftowego, rustykalnego, art deco oraz nowoczesnego. W zależności od aranżacji domu i mieszkań można zdecydować się na inny wariant.

Modne prezenty, które łączą w sobie funkcjonalność i wszechstronność

Wśród popularnych prezentów na parapetówkę można wymienić także między innymi podpórki na książki, efektowne lustra, akcesoria gospodarstwa domowego: czajniki, talerze, sztućce, filiżanki. W ramach takich okazji wręczane są również poduszki dekoracyjne, pościele, narzuty. Bardzo często w ramach prezentów wybierane są produkty o stonowanej, uniwersalnej kolorystyce. Najczęściej wybierane są przedmioty w białej, czarnej oraz szarej kolorystyce. Osoby poszukujące inspiracji na prezent dla bliskich osób mogą także zastanowić się nad wyborem:

  • akcesoriów łazienkowych,
  • dekoracyjnych świeczek,
  • organizerów na przedmioty codziennego użytku,
  • modnych koszy do przechowywania kocyków lub ręczników,
  • eleganckiego szkła.
16 Post

Meblianka